Zima, śnieg czy zawierucha liczy się pogoda ducha.Ferie zimowe w obfitości śniegu.

Poniżej rekomendacja wakacyjna, ale każda pora roku w Rabce ma swój urok. Zimowa brzmi tak; Jeszcze tylko czwartek, piątek i FERIE! Małopolscy uczniowie już pewnie przebierają nogami na myśl o dwóch tygodniach wolnego. Poza białym szaleństwem czeka na Was mnóstwo kulturalnych atrakcji. Zaglądajcie tutaj, aby dowiedzieć się więcej. Małopolska Posty.
Pokoje u Zosi-średnia ocen 9.6/10
Pokoje u Zosi to miejsce rekomendowane zwłaszcza rodzinom. To miejsce idealne na wakacje w niezwykłej atmosferze pięknego domu, w spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku.

-Główne atuty obiektu:
-Dobra lokalizacja
-Niezwykła, rodzinna atmosfera
-Przestronny ogród
-Plac zabaw dla dzieci.
- Niedaleko las, łąka, strumyk
-Świetlica
-Murowany grill

Za co obiekt jest szczególnie lubiany: Turyści polecają to miejsce wszystkim tym, którzy chcą odpocząć, wyciszyć się i spędzić czas w spokoju, blisko natury: Domek jak z bajki. Idealne miejsce na wypoczynek z dziećmi. Przestrzennie, przytulnie, malowniczo, zacisznie i bezpiecznie. Polecamy. http://www.nocowanie.pl/rabka-zdroj---jakie-noclegi-najchetniej-rekomen…
W zimie, na stokach, lodowisku i na podwórku przy kominku ogrodowym oraz w dużej świetlicy (niestety nieogrzewanej) można przeżyć niezapomniane ferie zimowe. Oświetlone lodowisko, stoki narciarskie i trasy biegowe czekają na miłośników białego szaleństwa. Ja zapraszam do mojego domu w okresie ferii zimowych. Mamy jeszcze wolne pokoje, a Burmistrz Rabki-Zdroju zaprasza dzieci i młodzież do aktywnego spędzania wolnego czasu. Śniegu mamy pod dostatkiem, temperatura OK. Będzie Super:)

Nieokreślone