Księga gości

serdeczne pozdrowienia z Krakowa

Imiona
goście z Krakowa
Miasto
Kraków

Mieszkaliśmy w uroczym domku , o którym można powiedzieć, że "ciasny, ale własny". Cieszyła nas możliwość przygotowywania własnych obiadów, a w deszczowe dni - spędzania razem casu we wspólnej jadalence. Dzieci były zachwycone ogródkiem, młodzież korzystała z bliskości gór, wędrując po okolicznych szlakach,a dorośli delektowali się spokojem tego miejsca i widokami, jakie rozciągają się z pobliskich tras spacerowych.
Dziękujemy miłej Gospodyni za życzliwość i gościnę.

Polecam wszystkim

Miasto
Rzeszów

Piękny dom z wielkim ogrodem, z cudownym placem zabaw dla dzieci. Super okolica, wiele możliwości do pospacerowania. A co najważniejsze wspaniały klimat stworzony przez Gospodarza domu - panią Zosię. Warunki w pokojach bardzo dobre, aneks kuchenny tylko trochę za mały. Wieczory w świetlicy z grą piłkarzyki spodobały się nie tylko dzieciom. Polecam Wszystkim.
Pozdrawiamy

Niezapomniane wakacje:)

Imiona
Agnieszka, Tomek, Wiktoria i Patrycja
Miasto
Słupsk

Byliśmy tydzień ale było to za krótko: aby rozgościć się w czarującym domku, aby wypocząć w bajecznym ogrodzie, aby poznać wszystkie zakątki przepięknej okolicy dlatego za rok wracamy Pani Zosiu:)

Pozdrowienia ze Skierniewic

Imiona
Magda, Steven i Oluś i Babcia Helenka
Miasto
Skierniewice

Zachęceni informacjami ze strony internetowej postanowiliśmy wybrać się na wakacje do Rabki i zamieszkać u Pani Zosi. Nie żałujemy swojej decyzji - Rabka oferuje mnóstwo atrakcji dla dzieci (i nie tylko) i jest dobrym punktem wypadowym do innych miejscowości oraz szlaków górskich. Sam dom Pani Zosi natomiast jest nie do opisania. Ma wspaniałą atmosferę, mnóstwo zakamarków, jest piękny i taki "prawdziwy", a przy tym wszystko świetnie zorganizowane - dużo praktycznych rozwiązań. Oprócz tego wszystkiego jest również wspaniały ogród i super plac zabaw. A nad tym wszystkim czuwa super kobieta - czyli Pani Zosia. Już dawno z takim smutkiem nie odjeżdżaliśmy z wakacji!
Gorąco pozdrawiamy !!! Magda, Steven, Oluś i Babcia Helenka ze Skierniewic.

Pani Zosiu

Imiona
Marysia,Jerzyk, Jacek.
Miasto
Warszawa

Pani Zosiu. Bardzo miło wspominamy pobyt w Państwa domostwie, Rabkę i Chabówkę. No i - rzecz jasna - sarenki biegające tuż pod oknem... Również  Pani życzliwość i przepiękne wytwory działalności Pani Męża. Przesyłamy płytkę i filmiki. Proszę zamieścić na stronie internetowej co Pani uzna za stosowne. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego. Marysia, Jerzyk i Jacek. Ps. Mamy nadzieję że do zobaczenia.

MIŁY WYPOCZYNEK

Imiona
Joanna, Jarek
Miasto
Kraków

Nareszcie wypoczęliśmy i to z czwórką dzieci z daleka od zgiełku. Byliśmy tam 2 razy i z penością pojediemy jeszcze nie raz. Pozdrowieia dla Pani Zosi i Rodziny od JJWWDF Gajdowie

Dziękujemy za miły weekend

Imiona
Ewelina, Klaudia, Marzena i Ula
Miasto
Kraków

A my, choć nie rodzina z dzieciakami, miło spędziłyśmy lutowy weekend w Rabce, w pięknym domu z przepiękną okolicą. Dziękujemy i pozdrawiamy!

Piękny dom z dużym ogrodem.

Imiona
Magda z dziećmi i ich babcią.
Miasto
Kraków

Piękny dom z wielkim ogrodem, z mnóstwem zabawek dla dzieci i przeróżnymi zakątkami, w których dzieci mogą się świetnie bawić. Bardzo piękna okolica, wiele możliwości spacerów wokół. Piękne widoki i z okiem domu i z pobliskich łąk. A co najważniejsze wspaniały klimat stworzony przez Gospodarza domu - panią Zosię - niezwykle ciepłą, miłą, życzliwą osobę, pomocną w wielu niecodziennych wypadkach, jakie często zdarzają się, gdy ma się pod opieką dzieci :) Serdecznie polecam to miejsce i wiem, że sama tam powrócę Magdalena Laskowska.

Piękne miejsce

Miasto
Warszawa

Oryginalne klimatyczne miejsce. Ciepła atmosfera domu i milych Gospodarzy. Spokój. Radość dzieci. I niezapomniany widok na polną ścieżkę z mojego okna. Wrócimy.

wakacje 2010

Imiona
Małgorzata Grażyna Tomasz i Oliwia
Miasto
Lublin

Spokojne i zaciszne miejsce,ogród z miejscem zabaw dla dzieci. Piękne widoki a ponad to bardzo Sympatyczna i miła Gospodyni. Chętnie jeszcze wrócimy